SYLVANIAN Families Rodina Veverek
655 Kč
Cena
464 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
191 Kč-29%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A136065

EAN: 5054131041727

SYLVANIAN Families Rodina Veverek
Sylvanian Families je jedinečná a úchvatná volba výjimečných zvířecích figurek s překrásnými zařízenými domečky a dalšími doplňky. Žijí, pracují a hrají si v krásné idylické a překrásné Sylvanian vesničce.

Tatínek Viktor je truhlář. Nábytek, který on vyrábí je velmi oblíbený a to díky svému tvaru a funkčnosti. Je rád kreativní a zkouží nové věci.

Maminka Bella je majitelkou salónu. Zkrášluje své zákazníky a je veselá. Děti ji mají rádi a říkají, že má magické ručičky.

Bratr Konstantin je plný energie, ale je nesmělý. Rád šplhá po všech stromech ve vesničce Sylvanian. Zvláštní péči věnuje dubu, který vysadil pro své přátele. Sní o tom, že strom bude jednou dostatečně vysoký.

Sestra Sisi je pěkná dívka, která opatruje svou rodinu i přátele. Dává si pozor na svou krabičku, kde ukrývá své vzpomínkové předměty. Za svůj největší poklad považuje své přátele.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 3136
• obsahuje 4 figurky: tatínka, maminku, bratra a sestru
• Rozměry: ca. 6 -8 cm
• Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

SYLVANIAN Families Rodina Veverek
655 Kč
464 Kč