Sylvanian Families® Rodinka pudlů
Cena
425 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 3-6 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A228015

EAN: 5054131052594

Sylvanian Families® Rodinka pudlů
Originální figurky semišových zvířátek od firmy Sylvanian Families®. Rodinka pudlů.

Sada obsahuje rodinku pudlů: tatínka, maminku, chlapce a dívku. Děti si mohou vymyslet vlastní příběh ze světa Sylvanian Family. Oblečení na postavičkách je možné svlékat a znovu oblékat.

Richard je sportovec. Jeho koníček mu přináší spoustu potěšení a rád ho sdílí s ostatními, a proto vždycky o víkendch hraje fotbal nebo na schovávanou s dětmi z vesnice. Děti mají rádi Richardovo oblečení - ať už nosí obyčejné oblečení nebo sportovní, vždy má skvělý model

Luise peče ráda koláče. Nejlépejí jde vyrábět krásné smetanové dekorace. Když přijde s novými nápady na dort, je tak nadšená, že běží přímo do kuchyně a začíná péct. Vždy pozve všechny lidi z vesnice do svého domu, aby vyzkoušeli nejnovější koláče.

Korbinian je nejlepší ve třídě a má schopnost vysvětlovat svým přátelům věci, kterým nerozumí. Všichni k němu chodí, když potřebují pomoc, protože může vysvětlit věci tak dobře, aby je pochopili. Někdy se však příliš obává o své známky. Pokud v testu nedosáhne nejlepší známky, je tak zklamaný, že běží domů, jakmile skončí škola.

Silvia je spíše plachá dívka. Dříve byla tak plachá, že ani nemohla pozvat kamarády k sobě domů. Jednoho dne však její maminka upekla nový dort a pozvala všechny děti na čajovou párty. Silvia si to tehdy tak užila, když se od maminky dozvěla, jak péct koláče, aby mohla sama uspořádat čajovou párty.

Kombinujte tyto postavy s Toy Poodle Baby a Toy Pudle Gemini (prodává se samostatně), abyste kompletně sestavili všechny členy této rodiny.

Podrobnosti:
 • obsahuje 4 figurky tatínek, maminka, bratr, sestra
 • Rozměry: cca 6 - 8 cm
 • Od 3 let.

 • Upozornění Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  Sylvanian Families® Rodinka pudlů
  425 Kč