Sylvanian Families Vesnická cukrárna

Sylvanian Families Vesnická cukrárna


Cena
1.132 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A242269

Sylvanian Families Vesnická cukrárna
Cukrárna "Ráj mlsounů" ze série Sylvanian Families je příjemným místem s velkou výkladní skříní a růžovou trojúhelníkovou střechou. Skvělý obchod pro panenky!

Součástí je figurka pudlí maminky coby majitelky obchodu a spousta skvělých koláčů. V cukrárně můžete vystavovat tyto skvělé výrobky a hrád si na obchod. Koláče lze zdobit jahodami a logem cukrárny. Rozložení kuchyně a výlohy lze měnit. Umisti koláče na stojany nebo do výlohy, usorádání můžeš libovolně měnit. Tuto sadů lze kombinovat se sadou Zdobení koláčů a získat tak ještě více kombinací při hře. Postav cukrárnu "Ráj mlsounů" vedle pekárny, butiku, stánku s lízátky a stánku s ovocem, a vytvoř tak vzrušující nkupní ulici.

Podrobnosti:
 • Věk: od 3 let

 • Upozornění: Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  Sylvanian Families Vesnická cukrárna
  1.132 Kč
  Top značky