Sylvanian Families Vzducholoď

Sylvanian Families Vzducholoď


Cena
424 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A228028

Sylvanian Families Vzducholoď
Vzdušný balon je skvělou hračkou pro děti a prvním létajícím strojem Sylvanian Families s hezkým oranžovým teplovzdušným balónem a velkými koly.

Létající stroj postavil z lískového oříšku veverčí tatínek, který rád vymýšlí nové věci. Pojme tři osoby: dva dospělé a dítě. Povrch teplovzdušného balónu je pokrytý látkou s květinovým vzorem.

Sada také zahrnuje malého modrého ptáčka a příslušenství pro piknik, jako je ovoce, chléb a truhlička. Truhličku lze také uložit pod dětskou sedačku. Dřevěnou palubu a podlahu majáku "Nebeská hvězda" (prodává se samostatně) lze použít jako přistávací plochu pro vzdušný balón. S létajícím balónem můžete zažít ještě více zábavy, když propojíte konstrukci balonu a žebřík, který je součástí majáku "Nebeská hvězda". Modrého ptáčka můžete také umístit na plot majáku "Nebeská hvězda", takže celek vypadá mnohem líp.

Podrobnosti:
 • Věk: od 3 let

 • Upozornění Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

  Příslušenství

  Cena
  1.133 Kč

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  Sylvanian Families Vzducholoď
  424 Kč
  Top značky