Tabulka Smoby Cotoons Activity

Tabulka Smoby Cotoons Activity


Cena
1.892 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A276403

EAN: 3032161104263

Tabulka Smoby Cotoons Activity
Tento text je přeložen automaticky.
Univerzální herní stůl Cotoons se svými četnými funkcemi slibuje vzrušující herní dobrodružství pro příští generaci.

Tato interaktivní vzdělávací hračka zve děti, aby objevily a prozkoumaly. Mnoho barevných herních prvků, interaktivních herních postav Cotoons a hudebních zvuků vzbudí pozornost těch nejmenších a vycvičí motorické a sluchové dovednosti. Ve hře rozpoznávání tvaru jsou stavební bloky tlačeny do odpovídajících vybrání. Rozsvítí se světla a uslyšíte zvuky.

Malá kuličková dráha s rampou vás zve ke hře a vyzkoušení stejně jako motorická smyčka, tři rohy nebo katapultovací zařízení, pomocí kterého lze míč katapultovat nahoru. Výkonné funkce konzoly doplňuje malé rotující zrcadlo.

Podrobnosti:
  • rozměry: 47 x 47 x 49 cm
  • Věk: od 12 měsícůO Smoby:
Smoby Toys jako jeden z nejznámějších francouzských výrobců hraček ví, co dělá děti šťastnými a rodiči šťastnými - inovativní hračky, které pomáhají malí objevují a trénují své vlastní schopnosti, barevné a plné nápadů. Protože se rodí průzkumníci! Rozumí a prožívají svět prostřednictvím hry a experimentování. To je důvod, proč jsou bezpečné hračky vhodné pro věk. Smoby Toys je odborník na vyzkoušené hračky na špici vzdělávacího výzkumu, od kojenců až po školáky. Ale nejdůležitější věc je: Hrát s produkty Smoby je prostě zábava!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Tabulka Smoby Cotoons Activity
1.892 Kč