Výprodej s extra slevou
Výprodej s extra slevou
10% sleva
ED8589
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
taf™ toys Hrací deka 4 roční období
Momentálně vyprodáno

taf™ toys Hrací deka 4 roční období

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
855 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A189553

taf™ toys Hrací deka 4 roční období
Extra polstrovaná deka je hezky ilustrovaná 4 ročními obdobími, má skládací strany a měkké centrum pro pohodlí a vývoj novorozence.

Extra polstrovaná podložka (100 x 100 cm) pro 2 vývojové stupně: Stupeň 1 (0 - 3 m) - s extra zřetelem na vývoj novorozence. Velmi měkká podložka se zvýšeným středem, ilustrovanými postranními stěnami.

Stupeň 2 (+ 3 m) - velká hrací deka 100 x 100 cm - 3 klapky pro možnosti se schovávat, 3 odnímatelné aktivity: chrastící míč, dětské zrcátko a chrastící kousátko.

Podrobnosti:
  • Materiál: 100% polyester
  • Hmotnost: 945 g
  • Rozměry: 70 x 9 x 51 cm

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.