taf™ toys Hrací deka Musical Nature s hrazdičkou

taf™ toys Hrací deka Musical Nature s hrazdičkou


Cena
1.426 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A241903

taf™ toys Hrací deka Musical Nature s hrazdičkou
Tato hrací deka Vaše dítě uchvátí. Je v ní spoustu co objevovat. Dětská hrací deka má na hrazdě závěsné hračky, které jdou snadno sundat a používat samostatně Na příklad dětské zrcátko, malá sovička a kousátko. Zatáhne-i dítě za šňůrku hracího boxu, začne hrát hudba, která oživí dětskou hru. Hrací box lze vzít snadno všude s sebou. Tedy i v dětské postýlce, při jízdě autem nebo všude tam, kde chce vaše dítě poslouchat hudbu. Navíc barevná hrací podložka může být používána i samostatně, protože hrazdičku lze snadno odejmout.

Detaily výrobku:
 • Materiál: ABS, polyester
 • Rozměry: 90 x 90 x 50 cm
 • Baterie: 2 x AA zahrnuty
 • Věk: od 4 do 24 měsíců
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  taf™ toys Hrací deka Musical Nature s hrazdičkou
  1.426 Kč
  Top značky