Teddy HERMANN ® Heart dítě - Bunny Franny 31 cm
Varianta:
  • Teddy HERMANN ® Heart dítě - Bunny Franny 31 cm
  • Teddy HERMANN ® Heart dítě - Bunny Anny 23 cm

Cena
520 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A289832

EAN: 4004510939115

Teddy HERMANN ® Heart dítě - Bunny Franny 31 cm
Tento text je přeložen automaticky.
"Plyšové měkké plyšové hračky ze série Herzekind od Teddy-Hermann® jsou trendy a zvláště vhodné pro nejmenší fanoušky plyšových hraček.

Bunny Franny je vyroben z extra měkkého plyšu a má super měkkou výplň. Výrobky Herzekind odlišují jemné trendové barvy a tvary přátelské dětem. Plyšová hračka od Teddy-Hermann kombinuje nároky dětí i rodičů: navrženo v blízkosti přírody a vhodné pro děti, s mnoha milujícími detaily a zvláště pečlivě vytvořené. Plyšová hračka je vhodná pro děti od 0 let.

Detaily produktu:
  • Velikost: 31 cm
  • Věk : od 0 měsíců
Pokyny pro péči
Lze prát při 30 ° C jemným cyklem s vlněným detergentem. Otáčejte se maximálně při 600 otáčkách. Pak na vzduchu, vleže. Nevkládejte sušičku.

O Teddy HERMANN ®
Společnost Teddy HERMANN ® z Franconian Hirschaid v Bavorsku je rodinný podnik, který se ve čtvrté generaci věnuje tématu ""měkké hračky"" "". Přiléhavé hračky z kolekce Hermann Teddy Collection, stejně jako okouzlující a trendy plyšové hračky ze série Herzekind, jsou něčím velmi zvláštním a přesvědčují nejen svými milujícími detaily, ale také svou mimořádně vysokou kvalitou. Všechny plyšové hračky procházejí přísnými testy produktů v nezávislých a renomovaných zkušebních laboratořích."

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Teddy HERMANN ® Heart dítě - Bunny Franny 31 cm
520 Kč