Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Teddy HERMANN sova šedohnědá 17 cm
Momentálně vyprodáno
Cena
421 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A280444

EAN: 4004510941637

Teddy HERMANN sova šedohnědá 17 cm
Tento text je přeložen automaticky.
"Plyšová a měkká sova z kolekce plyšových hraček Hermann Teddy Collection je vyrobena s láskou z vysoce kvalitních materiálů v prvotřídní kvalitě. Roztomilá sova je ideální pro nápadité hraní a mazlení. Plyšová hračka z kolekce Hermann Teddy Collection kombinuje požadavky dětí a dospělých: blízká přírodě a přátelská k dětem a krásně dokončená s mnoha milujícími detaily.

Společnost Teddy-Hermann z Hirschaidu v Bavorsku je rodinný podnik , která je věnována tématu srdce ""plyšová zvířata"" ve čtvrté generaci. Přírodní značky plyšová hračka z kolekce Hermann Teddy Collection jsou něčím velmi zvláštním a přesvědčují nejen svými milujícími detaily, ale také mimořádně vysokou kvalitou. Všechny plyšové hračky procházejí přísnými testy produktů v nezávislých a renomovaných zkušebních laboratořích.

Podrobnosti:
  • Velikost: 17 cm
  • Materiál: Akryl
  • Lze prát při 30 stupních v šetrném cyklu s vlněným čisticím prostředkem
  • Věk: od 3 let
vážit
Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení v důsledku dlouhých vlasů!
Spřádání při maximálně 600 otáčkách. Poté ležel ve vzduchu suchý. Nevkládejte sušičku."

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější