Teddy HERMANN ® Teddy béžová s pěstitelem, 35 cm

Teddy HERMANN ® Teddy béžová s pěstitelem, 35 cmCena
925 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A289714

EAN: 4004510913733

Teddy HERMANN ® Teddy béžová s pěstitelem, 35 cm
Tento text je přeložen automaticky.
Klasika mezi plyšovými hračkami a nejlepším přítelem pro všechny děti, velké i malé, je béžový medvídek z kolekce Hermann Teddy Collection®. Teddy svým příjemným vrčícím hlasem při naklonění šťastně hučí. Teddy je vyroben z velmi kvalitního plyšu a je plněn plyšově měkkou polyesterovou vatou. Roztomilý nos, sympatický úsměv a tmavé oči dávají Teddymu obzvlášť přátelský výraz. Plyšová hračka od Teddy-Hermann kombinuje nároky dětí i rodičů: je navržena pro děti a pečlivě vytvořena s mnoha milujícími detaily. Plyšová hračka je vhodná pro děti od 0 měsíců.

Detaily produktu:
  • Velikost: 35 cm
  • Věk: od 0 měsíců
Pokyny pro péči
Nemačkejte hračku, ani ji neusušujte.

O Teddy HERMANN ®
Společnost Teddy HERMANN ® od Franconian Hirschaid v Bavorsku je rodinný podnik, který se ve čtvrté generaci věnuje tématu srdce „plyšové hračky“. Přiléhavé hračky z kolekce Hermann Teddy Collection, stejně jako okouzlující a trendy plyšové hračky ze série Herzekind, jsou něčím velmi zvláštním a přesvědčují nejen svými milujícími detaily, ale také svou mimořádně vysokou kvalitou. Všechny plyšové hračky procházejí přísnými testy produktů v nezávislých a renomovaných zkušebních laboratořích.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Teddy HERMANN ® Teddy béžová s pěstitelem, 35 cm
925 Kč