Teddy HERMANN ® Teddy zlatá hnědá 55 cm
Varianta:
  • Teddy HERMANN ® Teddy zlatá hnědá 55 cm
  • Teddy HERMANN ® Teddy zlatá hnědá 75 cm

Cena
1.497 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A280441

EAN: 4004510913719

Teddy HERMANN ® Teddy zlatá hnědá 55 cm
Tento text je přeložen automaticky.
Tento zlatě hnědý medvídek má vše, co dělá perfektního medvídka: zejména měkký plyšový materiál ve vysoké kvalitě tygrového doteku měkký s měkkou polyesterovou vatou, roztomilé knoflíčkové oči a příjemný výraz obličeje. Medvídek je perfektní jako mazlivý partner, utěšující a stálý společník.

Plyšová hračka z kolekce Hermann Teddy Collection, která kombinuje nároky dětí i rodičů: navrženo v blízkosti přírody a vhodné pro děti, s mnoha milujícími detaily a zvláště pečlivě vytvořené.

Detaily produktu:
  • Velikost: 55 cm
  • Materiál: Polyester
  • Věk: od 0 měsíce
Pokyny pro péči
Lze prát ve 30 stupních v šetrném mycím cyklu s vlněným čisticím prostředkem. Otáčejte se maximálně při 600 otáčkách. Poté ležel ve vzduchu suchý. Nevkládejte sušičku.

O Teddy HERMANN ®
Společnost Teddy-Hermann® z Hirschaid v Bavorsku, Franconia, je rodinný podnik, který je nyní v jeho čtvrtá generace a je věnována touze srdce vyrábět „měkké hračky“. Hladké plyšové hračky z kolekce Hermann Teddy Collection jsou něčím velmi zvláštním a přesvědčují nejen svými milujícími detaily, ale také svou mimořádně vysokou kvalitou. Všechny plyšové hračky procházejí přísnými testy produktů v nezávislých a renomovaných zkušebních laboratořích.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Teddy HERMANN ® Teddy zlatá hnědá 55 cm
Teddy HERMANN ® Teddy zlatá hnědá 55 cm
1.497 Kč