Tenisky do vody i play." Aqua Shťs lavender

Tenisky do vody i play." Aqua Shťs lavender

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

508 Kč
400 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 108 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A032502

Tenisky do vody i play." Aqua Shťs lavender
Tenisky do vody

Značková kvalita od i play.®

i play.® nabízí hezkou kolekci do vody s UV ochranou 50+. Rozsáhlá móda k vodě se skládá z dívčích a chlapeckých plavek, šortek, bikin, je vybavena plenkami do vody, aby si i nejmenší děti užívaly koupání. Kolekci završují sluneční klobouky, brýle a Aqua Shťs.

Módní boty do vody v designu tenisek. Mají pevnou podrážku, takže se výborně hodí na pláž, do vody a na koupaliště. Samozřejmě bez obsahu PVC. K dostání jsou v různých barvách, takže se hodí k celé kolekci od i play.®

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Tenisky do vody i play." Aqua Shťs lavender
508 Kč
400 Kč