TEUTONIA Přebalovací taška My Essential 6010

TEUTONIA Přebalovací taška My Essential 6010

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 2 kusy k dispozici!
  • TEUTONIA Přebalovací taška My Essential 6020
  • TEUTONIA Přebalovací taška My Essential 6050

MOC¹ 2.452 Kč
1.966 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 486 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A159072

TEUTONIA Přebalovací taška My Essential 6010
Sportovní vzhled kombinovaný s rafinovanými funkcemi. Velký zip umožňuje snadný a rychlý přístup dovnitř tašky. Spousta prostoru, který je rozšířitelný prostřednictvím zarolovaného poklopu se zipem. Robustní dno umožňuje silné zatížení tašky v různých situacích. Obsahuje vše, co přebalovací taška potřebuje.Přebalovací podložka, izolovaný obal na lahvičku, přihrádka na vlhké věci, extra taška na drobnosti a mnohé přihrádky uvnitř. Extra vnější kapsa na zip umožňuje rychlý přístup ke klíčům nebo Smartphonu. Taška se ideálně přizpůsobí Vaší výšce díky nastavitelnému ramennímu popruhu. V designu 6010.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

TEUTONIA Přebalovací taška My Essential 6010
MOC¹ 2.452 Kč
1.966 Kč