THERALINE my7 Polštář pro spaní na boku žerzej ecru

THERALINE my7 Polštář pro spaní na boku žerzej ecru


  • THERALINE my7 Polštář pro spaní na boku žerzej cappuccino
  • THERALINE my7 Polštář pro spaní na boku žerzej modrý
  • THERALINE my7 Polštář pro spaní na boku žerzej květinový
  • THERALINE my7 Polštář pro spaní na boku žerzej ostružinový

Cena
2.137 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A196363

THERALINE my7 Polštář pro spaní na boku žerzej ecru
Na tomto polštáři je možné prospat klidně 7 týdnů, tak je pohodlný. Původně byl my7 vyrobek jako polštář pro spaní na boku: inovativní tvar čísla '7' nabízí oporu v oblasti hlavy a měkkou a stabilní podložky pro ruce a nohy.
Protože je my7 dostatečně velký a velmi kvalitní, používají ho ženy s nadšením i při kojení a těhotenství.
Při kojení se boční díl přiloží k tělu obráceně, aby bylo dítě opřeno o horní část sedmičky. Žádný jiný polštář nenabízí tak velkou plochu pro miminko. A protože díky své pohodlné velikosti neklouže, může zaujmout maminka při kojení pohodlnou pozici. Tak s použitím my7 nezatěžujete oblast ramen a krku.
Během těhotenství slouží my7 jako ideální podpora při spánku. Se dvouzónovým plněním ulevuje krku a ramenům, zatímco nabízí perfektí ochranu těhotenskému bříšku a nohám.

Detaily:
  • Potah: 35% bavlna, 65% polyester
  • Sypek: 100% bavlna
  • Výplň: Dvouzónové plnění z Thera-Rombu a mikroperel
  • Praní na 60 °C
  • Rozměry: 150 x 80 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Theraline

Jeden polštář – mnohé funkce

Theraline je přední výrobce kojících polštářů, který se neustále snaží o ještě lepší zpracování. Kojící polštáře jsou k dostání v různých tvarech. Nabízejí velkou plochu na ležení pro Vaše miminko a současně vysokou stabilitu, aby se maminka mohla uvolnit a předcházelo se zablokování šíjové a krční svaloviny. I během těhotenství a po skončení kojení jsou polštáře od Theraline garanty dobrého odpočinku díky flexibilním mikroperlám. Poznejte také hřejivé polštářky s třešňovými peckami.


Naše nejprodávanější

THERALINE my7 Polštář pro spaní na boku žerzej ecru
2.137 Kč
Top značky