THERALINE Pás po císařském řezu

THERALINE Pás po císařském řezu


MOC¹
543 Kč
Cena
372 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
171 Kč-31%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A016938

THERALINE Pás po císařském řezu
Chrání, dává podporu a tiší

Po císařském řezu být lépe zaopatřena
Doporučeno porodními asistentkami a lékaři

---Dá se nosit přes oblečení i pod ním---

Pás po císařském řezu - multifunkční
Se 4 různými způsoby užití

(1) Pás - smysluplná podpůrná funkce
Patentovaný pás po císařském řezu je vyroben ze stabilního, ale přesto pružného Jersey vlákna. Navíc vytváří dva našité gumové pásky vyšší komfort při nošení např. při předklánění. Při těsném přiložení vzniká lehce podpůrný účinek na přetíženou břišní stěnu, aniž by se zatěžovalo pánevní dno.

(2) Štít - efektivní ochrana
Ca. 16 x 10 cm velká ochranná skořepina z velmi lehké umělé hmoty chrání citlivou jizvu po císařském řezu přes kopnutími miminkem nebo nechtěným bouchnutím. Velká, také psychologická úleva, která dovoluje větší blízkost při kojení.

(3) Polyesterová polštářek
Nejvyšší komfort při nošení
Díky vysokému komfortu při nošení a dobrému umístění je polyesterový polštářek také ideální pro ochranu jizvy přes škrábajícím prádlem.
Je kombinovatelný se všemi užitími. Společně s ochrannou skořepinou zajišťuje nejlepší ochranu před kopnutími miminkem a nárazy při současně nejvyššímu komfortu při nošení. Ve spojení s polštářkem z třešňových pecek nebo gelovým polštářkem zmírňuje nebo prodlužuje jejich tepelné nebo chladivé působení.

(4) Polštářek z třešňových pecek
Pro aplikaci tepla
Po císařském řezu pociťují mnohé maminky kontrakce dělohy při kojení jako velmi nepříjemné. Po vytažení stehů tiší příjemné teplo třešňových pecek křeče a dokonce zahřívá nožičky miminka. Polštářek z třešňových jader je smysluplným pomocníkem na mnoho let, např. při menstruačních bolestech nebo problémech se zády.

(5) Teplý a studený obklad -
Ideální pro chlazení
Při problémech s hojením jizvy může po dohodě s lékařem chladící polštářek mírnit infekce a svědění. Polštářek z třešňových pecek a gelový polštářek jsou samozřejmě také vhodné pro ochlazení a ohřátí.

Materiál:
• Vnitřek polštářku s třešňovými peckami: 100% bavlna
• Vnitřek polštářku: 100% bavlna
• Výplň polštářku: 100% polyester
• Pás: 96% bavlna 4% elastan
• Pás: 72% polyester 28% guma

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Theraline

Jeden polštář – mnohé funkce

Theraline je přední výrobce kojících polštářů, který se neustále snaží o ještě lepší zpracování. Kojící polštáře jsou k dostání v různých tvarech. Nabízejí velkou plochu na ležení pro Vaše miminko a současně vysokou stabilitu, aby se maminka mohla uvolnit a předcházelo se zablokování šíjové a krční svaloviny. I během těhotenství a po skončení kojení jsou polštáře od Theraline garanty dobrého odpočinku díky flexibilním mikroperlám. Poznejte také hřejivé polštářky s třešňovými peckami.


Naše nejprodávanější

THERALINE Pás po císařském řezu
MOC¹ 543 Kč
372 Kč
Top značky