THERALINE Velký nákrčník - ovce

THERALINE Velký nákrčník - ovce

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 5 kusy k dispozici!

MOC¹ 507 Kč
352 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 155 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A039195

THERALINE Velký nákrčník - ovce
THERALINE Nákrčník - velký

Nákrčník je ideální kombinace ze zvířátka, polštářku na spaní a cestování. Vaše dítě si ho může snadno vzít na menší i větší výlet, položit si na něj hlavu nebo ho použít jako polštářek v cestovní postýlce.

Informace o výrobku:
• Výplň z mikroperel jemných jako písek
• Výplň: mikroperly EPS
• Množství výplně: ca. 4 litry

Materiál & péče:
• Potah: 80% polyester / 20% polyamid
• Vnější rozměry: ca. 85 x 15 cm

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Theraline

Jeden polštář – mnohé funkce

Theraline je přední výrobce kojících polštářů, který se neustále snaží o ještě lepší zpracování. Kojící polštáře jsou k dostání v různých tvarech. Nabízejí velkou plochu na ležení pro Vaše miminko a současně vysokou stabilitu, aby se maminka mohla uvolnit a předcházelo se zablokování šíjové a krční svaloviny. I během těhotenství a po skončení kojení jsou polštáře od Theraline garanty dobrého odpočinku díky flexibilním mikroperlám. Poznejte také hřejivé polštářky s třešňovými peckami.


THERALINE Velký nákrčník - ovce
MOC¹ 507 Kč
352 Kč