TIMIO přehrávač, startovací sada
-11%
MOC¹
2.214 Kč
Cena
1.966 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
248 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A317577

EAN: 8719326611969

TIMIO přehrávač, startovací sada
Tento text je přeložen automaticky.
TIMIO je interaktivní a vzdělávací audio přehrávač pro předškolní děti s jednoduchým ovládáním: dítě si vybere disk, umístí jej na TIMIO a klepne na obrázek.

Krásný a barevný design s krásnými detailními ilustracemi a světelnými a zvukovými efekty, díky nimž se vám bude obzvlášť chtít hrát.

TIMIO používá magnetické disky, které odemykají rozsáhlou knihovnu vybraného obsahu, který roste spolu s dítětem, od říkanek a ukolébavek po příběhy, slovní zásobu a mnoho dalšího. Vše v 8 různých jazycích: Angličtina, španělština, francouzština, němčina, nizozemština, čínština (mandarínština), italština a portugalština.

Díky režimu kvízu, který lze zapnout a vypnout, klade TIMIO otázky a tato interaktivita posiluje proces učení. Vzhledem k tomu, že se zde nepohybují žádné obrázky, dítě se soustředí na hlas a zvuky. Světlo LED a ilustrace umocňují vizuální zážitek. Výměna kotoučů stimuluje motorické dovednosti.

Startovací sada Timio obsahuje 5 magnetických zvukových disků s pohádkami na dobrou noc, vánočními a ukolébavkovými písničkami a zvuky vozidel a hospodářských zvířat. Ideální na cesty díky přenosné ergonomické rukojeti a konektoru pro sluchátka. Součástí balení je také praktický sáček pro uložení disku a návod k použití.

Podrobnosti o produktu:
 • Rozměry (délka x šířka x výška): 20 x 4 x 21 cm.
 • Hmotnost: 0,37 kg
 • Vyžaduje 3 baterie AA (nejsou součástí dodávky)
 • Materiál: ABS, plast
 • Věk: od 24 měsíců

Pozor
NEVYJÍMEJTE kartu SD z prostoru pro baterii. TIMIO nebude bez karty SD fungovat. Nevhodné pro děti do 2 let. Stránku TIMIO uchovávejte mimo dosah přímého slunečního záření a nadměrného tepla. Teplotní rozsah pro použití je 0°-40 °C. Na stránky TIMIO se nesmí dostat voda, Sand a nečistoty. K údržbě nepoužívejte čisticí prostředky ani chemikálie. Nepouštějte TIMIO na tvrdé povrchy. Stránku TIMIO v žádném případě nerozbíjejte, protože tím ztrácíte záruku. Křížovým šroubovákem povolte šroub na krytu prostoru pro baterie. Při výměně baterií se ujistěte, že je vypínač v poloze OFF.
Ve výjimečných případech mohou z baterií unikat kapaliny, které mohou způsobit chemické popáleniny nebo poškodit TIMIO .
Aby nedošlo k vytečení baterie:
 • Nemíchejte staré a nové baterie nebo baterie různých typů: Alkalické, standardní (uhlíkovo-zinkové) nebo dobíjecí (nikl-kadmiové).
 • Vložte baterie do přihrádky na baterie podle pokynů.
 • Pokud nebudete baterie delší dobu používat, vyjměte je. Vždy vyjměte vybité baterie z TIMIO . Baterie bezpečně zlikvidujte. Nevyhazujte tento výrobek do ohně. Baterie uvnitř mohou explodovat nebo vytéct.
 • Nikdy nezkratujte póly baterie.
 • Používejte pouze baterie stejného nebo rovnocenného typu, jak je doporučeno.
 • L aden Nenabíjejte nenabíjecí baterie.

Sponzorováno

product_detail_ad

Příslušenství

Cena
401 Kč
Cena
319 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: TIMIO přehrávač, startovací sada
5
61 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 53
 
4 hvězdičky
| 6
 
3 hvězdičky
| 2
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

TIMIO přehrávač, startovací sada
TIMIO přehrávač, startovací sada
MOC¹ 2.214 Kč
1.966 Kč