TOBI BABYBAY Boxspring Colonial extra odvětrávaný

TOBI BABYBAY Boxspring Colonial extra odvětrávaný

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

MOC¹ 6.928 Kč
4.885 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 2.043 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A117826

TOBI BABYBAY Boxspring Colonial extra odvětrávaný
řešení pro postele Boxspring!

Také pro vyšší postele Boxspring máme vhodné řešení. Babybay Boxspring má stejné přednosti jako Babybay Maxi. Díky vysokému vystavení se dá elegantně přizpůsobit zvýšeným plochám na ležení.

Také Babybay Boxspring se dá přeměnit a používat dál, když dítě z postýlky vyrostlo. Udělejte z něj psací stůl, dětskou lavičku, přebalovací stůl pro panenky, stůl na hraní, cestovní postýlku nebo ohrádku.

Upevnění na postýlce Boxspring - jednochuché a bezpečné
V Boxspring leží na sobě dvě matrace bez pevného rámu. Tím je aretace na rámu nemožná. Díky trapézovému pásu, který je napnut na protilehlé straně postele, se dá babybay® i přesto několika pohyby bezpečně upevnit na posteli. Jednoduše protáhnout a napnout pás mezi matracemi. Jeden pás s napínací laťkou je součástí každé babybay® Boxspring.

Detaily:
• Plocha na ležení: 89 x 51 cm
• Rozměry (D x V x H): 95 x 96,5 x 54 cm
• Barva: Masivní buk nalakován v koloniálním stylu
• Hmotnost: 18 kg

Upozornění! Matrace a hnízdo NEJSOU součástí dodávky!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

TOBI BABYBAY Boxspring Colonial extra odvětrávaný
MOC¹ 6.928 Kč
4.885 Kč