TOMY Disney Inside Out - velká figurka Zlost

TOMY Disney Inside Out - velká figurka Zlost


MOC¹
546 Kč
Cena
530 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A148847

TOMY Disney Inside Out - velká figurka Zlost
Jedenáctiletá Riley je nečekaně vytrhnuta ze svého dosavadního života, když její otec vezme novou práci. Rodina se musí přestěhovat do San Francisca a kontrolní centrum Riley má spoustu práce: Kamarádi zkoušejí, pozitivní radostné myšlení, ale strach, vztek, nechuť a smutek je vždy v převaze. Pocity jsou nesjednocené, je těžké dívku celý den navigovat. Jednoho dne se z velitelství ztratí Radost a Smutek. Zvládnou to zbylé tři emoce bez nich? Brzy potkají tyto zabloudilé pocity Rileyina imaginárního kamaráda Bing Bonga a ten má spousty dobré nálady na rozdávání. Ale cesta skrz sny a myšlenky zpět do centrály je dlouhá a plná překážek.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: L61205
• Rozměr: 24 cm
• s artikulací, funckí a zvukem
• Plameny stoupají
• Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

TOMY Disney Inside Out - velká figurka Zlost
MOC¹ 546 Kč
530 Kč
Top značky