TOMY My Fairy Garden - Kouzelná vílí zahrada

TOMY My Fairy Garden - Kouzelná vílí zahrada


Cena 529 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A236223

TOMY My Fairy Garden - Kouzelná vílí zahrada
Vytvořte v kouzelné zahradě vílí oázu. Postupujte podle pokynů a zjistěte, jak vytvořit okouzlující miniaturní domeček a krásnou živou zahradu. Zasej semena v malé zahradě a pozorujte, jak ji příroda naplňuje kouzlem.

Tato sada obsahuje vše, co potřebujete, aby se víly cítily jako doma. Stačí přidat trochu fantazie a špetku vílího prášku.

Zcela v souladu s tématem "Prozkoumejte přírodu" propaguje My Fairy Garden představivost, kreativitu a povědomí dětí ve věku 4 a více let, které se tak naučí vytvořit vlastní zahradu. Pohádkovou sadu lze velmi snadno vytvořit a jedinečná koncepce pěstování a hry umožňuje rozvíjet porozumění a lásku k přírodě a hravou formou tak pěstovat povědomí dětí o životním prostředí. V každé sadě naleznete víly, jejich zvířecí přátele a odpovídající příslušenství. To vytváří ideální kulisu pro kouzelnou hru s vílami.

Podrobnosti:
  • Obsah: kouzelná zahrada, domeček pro víly, postava víly, zvířecí postava, semena trávy, vílí prášek a mnoho dalšího.
  • Věk: Od 4 let

Upozornění Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

TOMY My Fairy Garden - Kouzelná vílí zahrada
529 Kč
Top značky