Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Top B right   Toys® Krmení datla
-16%
Momentálně vyprodáno
MOC¹
490 Kč
Cena
411 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
79 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A313065

EAN: 6971325131264

Top B right Toys® Krmení datla
Tento text je přeložen automaticky.
Chyťte červa!
Top B right Hračka Krmení datla je vzdělávací hračka, která se skvěle hodí jako dárek. Barevní červi jsou ukryti v pevném kmeni stromu. Děti se v hračce vžijí do role ptačí matky a chytají červy, kterými krmí mláďata. Jakmile děti podrží ptačí matku v blízkosti hmyzu, chytí zvířátka díky magnetu. Bylo prokázáno, že hra na chytání podporuje vztahy mezi rodiči a dětmi.

Rozvoj jemné motoriky a další
Magnetická hračka podporuje nejen jemnou motoriku, ale také pohyby prstů, rukou a zápěstí. Kromě toho se děti učí zacházet s magnetickou rukojetí a trénují pohyby a sekvence, které podporují rozvoj fyzických a geis tiger dovedností.

Zaoblené hrany
Magnetická hračka je určena pro chlapce a dívky od 2 let. Hračka podporuje jemnou motoriku a má hladké hrany. Kromě toho používáme pouze bezpečné a nezávadné barvy, abychom zajistili bezpečnost dětí.

Procvičování prvních čísel
"Bylo tam pět malých žížal a teď je jedna pryč! Teď je tu jedna, dvě, tři, čtyři!" Učte se společně s dětmi hravou formou první čísla. Možná si k tomu společně zazpíváte nějakou zábavnou písničku? Chlapci a dívky od 2 let s vámi rádi objevují svět a učí se nové věci.

Rozpoznávání barev
Hračka pro batolata přesvědčí mnoha pestrými barvami. Zelená, modrá, fialová, růžová - Při krmení hladových datlů se děti hravou formou naučí první názvy barev a naučí se je rozlišovat.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x hloubka x výška): 19 x 11 x 8,5 cm
  • Materiál: dřevo, plast
  • Magnetická hračka
  • Zaoblené hrany
  • Jasné barvy
  • Podporuje jemnou motoriku a rozvoj duchovních a fyzických schopností.
  • Věk: od 24 měsíců

Sponzorováno

product_detail_ad

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: Top B right Toys® Krmení datla
5
29 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 24
 
4 hvězdičky
| 4
 
3 hvězdičky
| 1
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější