toTs Minimi oranžový 2019

toTs Minimi oranžový 2019


Cena
4.431 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A257321

EAN: 4895211401212

toTs Minimi oranžový 2019
Extra kompaktní kočárek Minmi vám umožní s vaším dítětem snadno cestovat. Kočárek lze složit do malého rozměru velikosti příručního zavazadla, lze je nosit jako tašku a jednou rukou řídit. Během několika sekund můžete přepnout z tlačení na nošení. Minimi váží pouhých 4,9 kg, má velkou sluneční clonu pro maximální ochranu před UV zářením a skládá se z vysoce kvalitního hliníkového rámu.

Detaily:
  • Pásy s podložkami ve tvaru zajíčka.
  • Velmi lehký a snadno se skládá
  • Velká sluneční clona pro maximální ochranu před UV zářením
  • Úložný koš pod sedadlem
  • Blokovatelná a otočná přední kola
  • Zadní brzda

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

toTs Minimi oranžový 2019
4.431 Kč