10% v eshopu | 12% v aplikaci!
10% v eshopu | 12% v aplikaci!
Kód Kupónu:
LAUN2009
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Träumeland Spací pytel modrá hvězda
Velikostní tabulka

Cena
667 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A227662

Träumeland Spací pytel modrá hvězda
Tento text je přeložen automaticky.
"Když si děláte postel, musíte na ni ležet. Toto přísloví platí i pro ty nejmenší z nás: kojenci a batolata obvykle potřebují nejméně čtrnáct hodin spánku denně. Optimální prostředí pro spaní je nezbytné pro zdraví dítěte. Kombinace správné matrace a prodyšného dětského spacího pytle pomáhá zabránit škodlivému vzduchu a teplu v dětské postýlce.

Doporučujeme prodyšný dětský spací pytel, který lze upravit na převládající pokojovou teplotu jako nejlepší, jak je to možné. Obzvláště vhodné jsou zde systémy 3 v 1, kombinace vnitřních a vnějších pytlů, které lze jednotlivě kombinovat. Je-li obzvláště horké, je naprosto dostačující, aby na dítě položil vnitřní pytel z lehké bavlny. Při nižších teplotách se používá vnější pytel vyrobený například z přírodních vláken TENCEL® šetrných ke klimatu. Když je opravdu zima, lze vnější a vnitřní pytel snadno kombinovat.

V boji proti hromadění tepla se dětský spací pytel LIEBMICH z Träumeland také vyznačuje inovativní funkcí: je to první spací pytel pro děti to dýchá! To je umožněno dvěma ventilačními štěrbinami, které lze snadno otevřít a zavřít pomocí zipu - v závislosti na pokojové teplotě a potřebném přívodu vzduchu. Co jiného byste měli hledat při nákupu dětského spacáku?

 • Vyrůstejte, nerostte dovnitř, ovčí pytel nesmí být příliš velký, aby se dítě nemohlo vklouznout a udusit se. Pro optimální uchopení by měl prst dospělého pasovat mezi krk a výstřih.
 • Je-li spací pytel příliš velký, existuje riziko ochlazení
 • Boční zip je praktický takže můžete otevřít celou nohu a pohodlně ji zabalit v noci
 • Na rozdíl od tlačítek zabraňují zipy nekontrolovatelným ztrátám tepla


Podrobnosti o produktu:
 • vnější tkanina: 100% bavlna výplň: 70% polyester, 30% TENCEL®
 • Lze prát do 60 ° C
 • Vhodné pro sušičky
 • Nedochází k hromadění tepla díky dvojitě nastavitelné ventilaci
 • Zaručené testování antimonu a znečišťujících látek
 • Zdravé spací klima díky vysoce kvalitním přírodním vlákninám
 • Včetně ramínka na medvědy
 • Roste s vámi prostřednictvím nastavitelných popruhů (s lisovacími knoflíky ve tvaru srdce)
 • Všestranný zip pro snadnou výměnu
Otázky a odpovědi
  <<
 • Proč by moje dítě mělo spát ve spacáku?
Spací b Ags jsou lepší alternativou přikrývek, protože použití dětských spacáků místo tradičních peřin významně snižuje riziko hromadění tepla nebo zakrývání dítěte.

  <<
 • Jaká velikost je správná pro mé dítě?
Vhodná velikost dětského spacáku závisí především na výšce dítěte. Náš tip: Aby vaše dítě nemuselo kopat, vzdálenost mezi nohama a spodkem spacáku by neměla být menší než 10 cm.
Následující tabulka s orientačními hodnotami vám pomůže při výběru:


Měla by však být prováděna měření :

Délka těla
= - délka hlavy
= + 10 cm
= = správná velikost spacáku |
  <<
 • moje dítě se nosí ve spacáku?
Mnoho rodičů je trochu nespolehlivých ohledně spánku. Je dítě příliš teplé nebo zmrzne? Protože stejně jako venku jsou horké letní noci a chladné zimní měsíce, v dětském pokoji se v noci vyskytují také teplotní rozdíly. Aby dítě mohlo zdravě spát, je důležité přizpůsobit spací oblečení optimálně. Nechceme zde dělat žádná obecná prohlášení. Jedna věc je však nezbytná: neměli byste být oklamáni tloušťkou materiálu spacáku, protože materiály mají různé hodnoty tepla.
Měrnou jednotku „TOG“ lze použít jako vodítko. „TOG“ ukazuje tepelný odpor textilií a informuje, jak teplé bude vaše dítě ve spacáku při určité pokojové teplotě. Čím vyšší je hodnota „TOG“, tím je dítě teplejší. Spací pytle mají různé „TOG hodnoty“. Spací pytel LIEBMICH má „TOG hodnotu“ 2,5!

Návod k obsluze LIEBMICH pro celosezónní spacák najdete zde !! "

Příslušenství

Cena
446 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Träumeland Spací pytel modrá hvězda
667 Kč