Tříkolka Smoby Be Move Disney Cars

Tříkolka Smoby Be Move Disney Cars


Cena
1.021 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A198467

EAN: 3032167403100

Tříkolka Smoby Be Move Disney Cars
Moderní tříkolka od firmy Smoby je bezpečným vozítkem pro děti od 15 měsíců.

Blesk McQueen, hrdina každého malého chlapečka, bude ozdobou a průvodcem při všech zábavných jízdách. Inovativní tvar dlouhého kovového rámu umožňuje vyšší umístění podvozku. To znamená, že tříkolka je ergonomická a je tak ideální pro malé jezdce. Pohodlné sedátko je díky prodloužené opěrce zad velice komfortní a chrání záda. Nastavitelnou opěrku nohou lze přizpůsobit výšce dítěte.

Bezpečností pás je součástí balení. Osvědčené vybavení s přepínatelným volnoběhem pedálu, zámkem řízení a výškově nastavitelnou vodící tyčí z tříkolky činí spolehlivého společníka v prvních letech života. Jakmile dítě umí jezdit samo, lze vodící tyč a opěrku nohou sejmout. Řidítka v novém designu poslouží jako úchyt pro přenášení. Stabilní i při rychlejší jízdě.

Podrobnosti:
 • Rozměry výrobku: 68 x 52 x 52 cm
 • Doporučený věk: vhodné pro děti od 15 měsíců. • O Smoby:
  Francouzský výrobce hraček Smoby Toys ví, co udělá děti a rodiče šťastnými. Jsou to inovativní hračky, které dětem pomáhají poznávat své vlastní schopnosti. Jsou pestré a plné nápadů. Děti jsou rození objevitelé! Zažívají a chápou svět na základě her a bádání. Hračky přizpůsobené věku dítěte jsou velmi důležité. Smoby Toys je odborníkem na testované hračky vyvíjené v souladu s nejmodernějším pedagogickým výzkumem od kojence až po školní věk. Tím nejdůležitějším ovšem je: S hračkami Smoby zažijí děti spoustu legrace!

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  Tříkolka Smoby Be Move Disney Cars
  1.021 Kč