Velka sada v ZOO HABA 7633
Momentálně vyprodáno

Velka sada v ZOO HABA 7633

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
1.080 Kč
889 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 191 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A066860

Velka sada v ZOO HABA 7633
Velká sada v ZOO od HABA
Číslo výrobku: 7633

Balení je ze všech stran budova ZOO, která je ideální na přepravu i pro úschovu.
Jedinečné je, že souprava obsahuje navíc veselé nápady ke hře.

• Obsah: ošetřovatel zvířat Georg, 1 slon,1 hroch, 1 žirafa, 1 velbloud,1 flamingo, 1 opice, 1 tygr, 1 lev,1 lední medvěd, 1 tučňák, 1 krokodýl,1 zebra, 1 tráva, 2 stromy,1 kolečko, 3 ploty, 2 skály,1 ukazatel.
• Materiál: buk.
• Rozměry: slon má výšku 8 cm.
• Od 18 měsíců.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.