Dnes: 10% k SALE-FINÁLE ❕
Dnes: 10% k SALE-FINÁLE ❕
kopírovat kód:
FINIS7854
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více informací
Viking Toys Jumbo traktorbagr
eko -37%
MOC¹
826 Kč
Cena
521 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
305 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A383685

EAN: 7317620812559

Viking Toys Jumbo traktorbagr
Tento text je přeložen automaticky.
Podrobnosti o produktu: </summary
 • Vroom - vroom , přichází ekologický jumbo traktor!
 • Je to traktor na hraní vyrobený z udržitelného materiálu na bázi cukrové třtiny a díky svému skvělému přednímu kbelíku se skvěle hodí k nabírání všeho, co se nachází na hřišti.
 • Dávejte pozor, aby vás také nenabral velký traktor!
 • Vhodné pro vnitřní i venkovní hry
 • Obsah: Traktor
 • Od 12 měsíců
Materiál a péče: </summary
 • Tento výrobek patří do řady Ecoline . Pokud je výrobek označen Ecoline , znamená to, že je hračka vyrobena z cukrové třtiny, přírodního a obnovitelného zdroje.
 • Protože tato hračka pochází z rostlinné říše, snižuje emise CO2 a ekologickou stopu. Je to proto, že cukrová třtina při svém růstu váže více oxidu uhličitého, než kolik ho vzniká při výrobě suroviny.
 • 100% recyklovatelný. Udržitelný, netoxický a bez oleje.
 • Vhodné pro pračky
Rozměry a hmotnost: </summary
 • Přibližně 0,6 kg

Sponzorováno

product_detail_ad

Ekologie

Výroba šetrná k životnímu prostředí

Mezi firmy s ekologickou výrobou patří výrobci, kteří si jsou vědomi své zodpovědnosti vůči životnímu prostředí a také se podle toho chovají. Takoví výrobce se zaměřují na výrobu kvalitních a odolných produktů. S tím souvisí nejen užívání udržitelných surovin, nýbrž také pečlivé sledování a optimalizace výrobních procesů. Cílem je využívat dostupné zdroje co nejeefektivněji a minimalizovat nepříznivé dopady na životní prostředí. Existuje také řada pečetí, které odlišují výrobky z udržitelné produkce. Patří mezi ně například severská labuť, zelený knoflík nebo bluesign.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Viking Toys Jumbo traktorbagr
Viking Toys Jumbo traktorbagr
MOC¹ 826 Kč
521 Kč