Voggenreiter malý výr a jeho přátelé

Voggenreiter malý výr a jeho přátelé


Cena
390 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A242927

EAN: 9783802411175

Voggenreiter malý výr a jeho přátelé
Tento krásně ilustrovaný příběh vypráví o malém výrovi a jeho přátelích v lese.
Děti mohou zaťukat s dudkem, žvýkat ořechy s veverkou nebo napodobovat zvuk křídel netopýra. Když malý výr volá po své mamince, foukání do píšťalky a může napodobit sladce znějící, skutečné soví volání. Kdykoli se v knize objeví "Huhuu, Huhuu, Huhuu", zapískejte na píšťalku. Kreativní praktický příběh děti hravou formou seznamuje se základy hudby, jako je rozpoznávání a vymýšlení rytmů.

Podrobnosti:
  • Obsah: Barevná kartonová knížka s píšťalkou malého výra
  • Věk: od 24 měsíců.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Voggenreiter malý výr a jeho přátelé
390 Kč