Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Vozidla Ravensburger tiptoi® ve městě
Momentálně vyprodáno

Vozidla Ravensburger tiptoi® ve městě


Cena
533 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A289352

EAN: 4005556000418

Vozidla Ravensburger tiptoi® ve městě
Tento text je přeložen automaticky.
Co potřebují rodinní ježci na večeři?

Na cestě na trh malé ježci zjistí, odkud pochází jejich jídlo. Mohou najít ty správné ingredience pro své oblíbené jídlo? Každodenní znalosti a koncentrace jsou podporovány hravým způsobem. Hra tiptoi® je k dispozici od 3 let a s informacemi pro rodiče.

Každodenní znalosti jsou hravé. S mnoha novými a známými písněmi. První pravidla hry pro začátečníky tiptoi® od 3 let. Lahodné palačinky na večeři. Jaké ingredience potřebujeme? Na cestě na trh malé ježci zjistí, odkud pochází jejich jídlo. Krávy dávají mléko. Spolu s moukou a vejci lze pečet chutné palačinky. Podívej, na stánku na trhu prodávají čerstvou zeleninu. Mají ingredience pro rajčatovou omáčku? Běží na trh a nakupujte ingredience pro své oblíbené jídlo. Děti si hravě osvojují každodenní znalosti a zlepšují svou koncentraci. S doprovodnými informacemi pro rodiče.

Detaily produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 34 x 23 x 6 cm
  • Obsah: 1 herní plán, 9 stravovacích karet, 27 karet surovin, 10 karet ořechů, 3 figurky ježka s nohama, 3 karty batohu, 1 instrukce ke hře
  • Hráči: 1 - 3
  • Doba trvání: cca. 20 min.
  • věk: 3 - 4 roky

Pozor
tiptoi® pero není součástí balení, je nutné zakoupit samostatně
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


Naše nejprodávanější