VULLI Sophie la Girafe® a Surf Pyramide
Cena
700 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A280660

EAN: 3056565234234

VULLI Sophie la Girafe® a Surf Pyramide
Tento text je přeložen automaticky.
Pyramid dává vašemu dítěti spoustu legrace při hraní s adenem B.

Čtyři mořští tvorové v veselých jasných barvách jsou na surfovací prkno sestaveni k jednomu pyramidu. Rozebrání a jejich seskupení podporuje obratnost vašeho dítěte, jemné motorické dovednosti a logické myšlení. Vtipná zvířata plavající se na vodě jsou snadno uchopitelná a drží se díky jejich kulatým tvarům. Surfovací prkno Pyramid lze snadno a bezpečně připevnit k okraji vany pomocí dvou přísavek.

Podrobnosti:
  • Rozměry: cca. 21 x 17 x 10 cm
  • Čištění: Otírejte pouze navlhčeným hadříkem.
  • Věk: od 8 měsíců
úcta
Používejte pouze v mělké vodě pod dohledem dospělých. Podrobnosti a barvy obsahu se mohou lišit. Nesterilizujte. Není vhodné do myčky. Doporučuje se čistit povrch této hračky mýdlovou vodou a vlhkým hadříkem. Žádná sterilizace při vysoké teplotě.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

VULLI Sophie la Girafe® a Surf Pyramide
VULLI Sophie la Girafe® a Surf Pyramide
700 Kč