Dnes získáte 10% slevu!
Dnes získáte 10% slevu!
Zkopírujte slevový kód:
POV7502
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zde
"WC sedátko Rotho Baby design krémové Bio-Line bílé s potiskem ""Panda"

"WC sedátko Rotho Baby design krémové Bio-Line bílé s potiskem ""Panda"


Cena
523 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A265760

EAN: 4250226043466

"WC sedátko Rotho Baby design krémové Bio-Line bílé s potiskem ""Panda"
Tento text je přeložen automaticky.
Plyšová panda s věrným kulatýma očima zdobí organické toaletní sedadlo jako symbol ochrany životního prostředí a ochrany přírody. Rotho Baby design. Černobílý společník doprovází malé děti při přechodu z dětského hrnce na toaletu pro dospělé a odstraňuje strach z toho, že do ní spadne, protože sedadlo snižuje otevření toalety. Hodí se ke všem běžným toaletám a lze jej snadno namontovat: Pomocí kolíků jednou upravte sedadlo na toaletní sedadlo.
U designu Bio-WC Rotho Baby je znakem udržitelnosti a pocitu odpovědnosti při jednání s konečných surovin Země. Plast sestává z 95% přírodních surovin. Více než 70% z toho je cukr z obnovitelných rostlin, 20% se skládá z různých minerálů a zbytek je fosilní materiál, který stejně jako všechny složky inovativního materiálu degraduje 100% v půdě, aniž by zanechal jakékoli zbytky.
Chytrá řešení pro rodiče a děti - německá značka Rotho Baby design vyvíjí vysoce kvalitní a inovativní výrobky již více než 15 let a je spolehlivým hráčem v oblasti péče o dítě a dítě.

Hravý snadný start
Odstavení plen a nezávislé čištění jsou důležitými kroky při vývoji těch nejmenších. Jako příprava na nočník trénink může být vaše dítě hravě představeno tématem tím, že na nočník položíte panenky a vycpaná zvířata nebo čte a obdivujete obrázkovou knihu nočního výcviku.

První krok: Potty Training (18 až 36 měsíců)
Odstavení plen a nezávislé čištění jsou důležitými kroky ve vývoji těch nejmenších. Jako příprava na nočník trénink může být vaše dítě hravě představeno tématem tím, že na nočník položíte panenky a vycpaná zvířata nebo čtete a obdivujete obrázkovou knihu nočního výcviku.

využívejte letních měsíců
Teplé měsíce jsou ideální pro zvyknutí si na plenky. Tentokrát nechte své dítě běžet a hrát si venku bez plen a seznamte ho s tímto pocitem. Praktický a lehký nočník si můžete vzít kamkoli s sebou.

Druhý krok: Trénink toalety (od 18 měsíců)
Pokud si dítě udržuje rovnováhu samostatně a může již bezpečně ovládat své tělesné funkce, je to optimální čas na přechod z nočního na toaletní sedadlo. Snižuje otevírání toalety a odstraňuje strach vašeho dítěte, že do něj spadne. Použitím stoličky lze také dosáhnout toalety samostatně a při sezení lze pohodlně vypnout nohy.

Detaily produktu:
  • Sedadlo WC vyrobené z 95% přírodních surovin a 100% biologicky rozložitelné
  • Anatomický tvar s vysokým opěradlem
  • Dvojitá ochrana proti stříkající vodě
  • Matná struktura povrchu zabraňuje přilnutí jemné kůže k povrchu
  • Vhodné pro všechna komerčně dostupná toaletní sedadla
  • Snadné čištění: omyvatelné teplou mýdlovou vodou

Technické detaily
  • Design Bílé rozměry „Panda“
  • : délka x šířka x výška: 32,6 x 26,3 x 15,8 cm
  • Materiál: 70% cukr, 20% minerálů, 5% fosilních materiálů

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Rotho Babydesign

Průvodce v dětství

Inovativní výrobky od Rotho Babydesign Vám a Vašim dětem pomohou v mnoha oblastech každodenního života. Kategorie "koupání/péče", "hraní" a "přebalování" Vám nabízí rozmanitý sortiment, který Vás přesvědčí vysokou kvalitou a barevným designem. Fima Rotho Babydesign garantuje stabilitu a dlouhou uživatelskou dobu. Dětská sedátka a vaničky dávají Vašemu dítěti maximální komfort.


Naše nejprodávanější

"WC sedátko Rotho Baby design krémové Bio-Line bílé s potiskem ""Panda"
523 Kč