20% Shop | 25% App
20% Shop | 25% App
Velká sleva
na oblečení!
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
XTREM Hračky a sporty - FIN FUN Mermaid Merm aiden s Original Gr. L, asijská purpurová

XTREM Hračky a sporty - FIN FUN Mermaid Merm aiden s Original Gr. L, asijská purpurová


Cena
2.628 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A272323

EAN: 0818033025958

XTREM Hračky a sporty - FIN FUN Mermaid Merm aiden s Original Gr. L, asijská purpurová
Tento text je přeložen automaticky.
Ocasní ploutve Fin Fun Merm aiden s jsou k dispozici ve 4 velikostech pro mládež a skládají se z inovativního monofinu a potahu rybích ploutví - realisticky, trojrozměrně a barevně potištěných - který jeden táhne přes monofin do pasu.

Kostým nohavic je vyroben z 86% polyesteru a 14% elastanu, což usnadňuje nošení a také odolné, snadno ošetřitelné, elastické, pratelné v pračce, rychle schnoucí a vysoce odolné vůči bělení, soli a chloru.

Unikátní monofin je kombinací neoprenového potahu a plastové vložky a umožňuje snadné a rychlé nasazení a vzletu, a to jak na okraji bazénu, tak i ve vodě. Další velká výhoda Fin Fun: Monofin se nosí jako punčocha, měkké manžety zabraňují tlakovým bodům - neexistují žádné popruhy! Merm aiden's Original Edition má také zesílené hroty, které chrání ploutev před malými škrábanci. Díky flexibilitě velikosti bot (27,5 až 39) monofinu je Fin Fun také ideální pro dospívající.

Detaily produktu:
 • Velikost oblečení EU: 134 až 143 cm
 • Velikost boty monofin: 27,5 až 39 cm
 • velikost pasu: 61 až 63,5 cm
 • Obvod kyčle: 71 do 76 cm
 • délka ploutve: 76 až 85 cm
 • Zahrnuto v sadě: Monofin včetně rybího tuku
 • Rychlé a bezpečné odstranění tahem a kopáním ploutve
 • Vyztužené tipy na ochranu ploutve před malými škrábanci
 • Chcete-li zvolit správnou velikost, prostudujte si tabulku velikostí
 • Péče: Jemné praní 30 ° C
 • Věk: od 6 let
úcta
Tento článek není osobní ochranný výstroj a není vztlakovou pomůckou! Fin Fun neposkytuje žádnou ochranu před utopením! Fin Fun není vhodný pro neplavce! Výrobek smí používat pouze zkušený plavec a pouze pod dohledem dospělých kvůli nebezpečí utopení! Fin Fun lze použít pouze na místech, kde je hloubka vody a podmínky vhodné pro plavecké schopnosti uživatele! Tento článek není hračka! Péče: Jemné praní 30 ° C. Sušení se sníženou tepelnou zátěží. Neochlorujte, nežehlujte, ne suchě čistěte.

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

XTREM Hračky a sporty - FIN FUN Mermaid Merm aiden s Original Gr. L, asijská purpurová
2.628 Kč