XTREM Hračky a sporty - FIN FUN Mermaid Merm aiden s Original Gr. Mládež L, keltská zelená

XTREM Hračky a sporty - FIN FUN Mermaid Merm aiden s Original Gr. Mládež L, keltská zelená


Cena
2.358 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A276259

EAN: 0811232034769

XTREM Hračky a sporty - FIN FUN Mermaid Merm aiden s Original Gr. Mládež L, keltská zelená
Tento text je přeložen automaticky.
"Rozhodněte se s Finem Fun pro číslo 1 z USA a staňte se krásnou mořskou pannou!

The Fin Fun ""Merm aiden s Original"" mořská panna ocasní ploutve Youth L, Celtic Green se skládá z 86% polyesteru a 14% spandexu, a proto se pohodlně nosí a je odolný. Zahrnutý jedinečný Monoflosse je kombinací neoprenového potahu a plastové vložky a umožňuje snadné nasazení a vzlétnutí, a to jak na okraji bazénu, tak i ve vodě!

Tato rybí ploutev se doporučuje dětem od 6 let zkušených plavců. US Design má zesílené tipy (čeká na patent). Rybí trikot je vyroben z elastického materiálu, který se snadno udržuje, lze prát v pračce a je vysoce odolný vůči bělení, soli a chloru. Otevřený konec umožňuje odtok vody a rychlé sušení. Ploutev se snadno nasazuje a vzlétá. Elegantní neoprenový monofinový potah pochází z potápění. Patentovaný monofin se nosí jako punčocha, měkké manžety zabraňují tlakovým bodům - neexistují žádné popruhy! To umožňuje monofinu přizpůsobit se velikosti chodidla.

Podrobnosti:
  • Velikost oblečení EU: 134 až 143 cm
  • Velikost obuvi monofin: 27,5 až 39 cm
  • velikost pasu: 61 až 63,5 cm
  • Obvod kyčle: 71 až 76 cm
  • fin délka: 76 až 85 cm
  • Zahrnuto v sadě: Realistický, trojrozměrný tištěný rybí trh včetně monofínu
  • Monofin je vztlak neutrální: Ani ploutev se nepotopuje ani netáhne you down
  • Pro vaši bezpečnost: rychlé a bezpečné svlékání tahem a kopáním ploutve
  • Chcete-li zvolit správnou velikost, prostudujte si tabulku velikostí
  • Věk: od 6 let
úcta
Tento článek není osobním ochranným prostředkem a není výtlačnou pomůckou! Fin Fun neposkytuje žádnou ochranu před utopením! Fin Fun není vhodný pro neplavce! Výrobek smí používat pouze zkušený plavec a pouze pod dohledem dospělých kvůli nebezpečí utopení! Fin Fun lze použít pouze na místech, kde je hloubka vody a podmínky vhodné pro plavecké schopnosti uživatele! Tento článek není hračka! Péče: Jemné praní 30 ° C. Sušení se sníženou tepelnou zátěží. Neochlorujte, nežehlujte, ne suchě čistěte."

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

XTREM Hračky a sporty - FIN FUN Mermaid Merm aiden s Original Gr. Mládež L, keltská zelená
2.358 Kč