Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Yookidoo Hrací deka s hrazdou
Momentálně vyprodáno
Cena
2.460 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A069944

EAN: 020373401266

Yookidoo Hrací deka s hrazdou
Vaše sny naplní hrací deka Gymotion ACTIVITY PLAYLAND, která je výborná na mazlení se, lezení, hraní, obdivování a objevování. Hrací ráj na dece, která je v této podobě jedinečná.

Deka a její jednotlivé prvky jsou koncipovány tak, že je možné hraní na břichu, na zádech i v sedě. Tímto způsobem se podporuje vývoj miminka v různých růstových fázích.

Revoluční na Gymotion je motorická kolejnice, která se dá upevnit na oblouku ve výšce i na dece. Na ní jezdí malé auto na baterie sem a tam, zatímco zní hudba. K dispozici jsou dvě melodie. Jedna čilejší k hraní a jedna klidnější na odpočinutí si. Hudba se dá také kompletně vypnout.

Na autě se může vézt jedna z panenek. Při jízdě ve výšce je auto základnou visících hraček. Pasažéři se dají snadno vyměnit a otáčí se kolem sebe. Snadno ovladatelným tlačítkem se dá nastartovat a vypnout auto.

Kromě auta se o zábavu postarají panenky (princ, princezna a drak), zrcátko a chrastítko, které může sloužit i jako kousátko. Vše vyzývá k experimentování a vzbuzuje přirozenou zvědavost dětí. Hravě se trénuje schopnost se soustředit, motorika oka a koordinace ruky a oka.

Oblouk je velmi stabilní. Jednotlivé hračky se dají pomocí kroužků upevnit na oblouk, kývají se a dítě po nich sahá. Veselé barvy, různé povrchové materiály, chrastění a šustění jsou novými vjemy. Zrcátko je polstrované a dá se zavěsit nebo postavit na dece.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 40126
• Deka je 100 x 85 m velká
• Oblouk je 47 cm vysoký
• Pro převoz nebo uschování se dá deka snadno sklapnout
• Vhodné do pračky

Příslušenství

Cena
957 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: Yookidoo Hrací deka s hrazdou
4.8
16 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 14
 
4 hvězdičky
| 1
 
3 hvězdičky
| 0
 
2 hvězdičky
| 1
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Načítání...
Ukázat všechna zákaznická hodnocení.

Naše nejprodávanější