YOOKIDOO závod kačenek s hudbou
YOOKIDOO závod kačenek s hudbou
950 Kč
Všechny ceny vč. DPH

YOOKIDOO závod kačenek s hudbou


Cena
950 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A137755

YOOKIDOO závod kačenek s hudbou
Při závodě kačenek se vana nebo bazének přemění na závodní dráhu.

Hra je v mžiku připravena. Pomocí tří přísavek upevníte základnu na dno a pak stisknete červené startovací tlačítko. V tom zazní hudba a ze studny se automaticky vytahuje voda, která nahoře vytéká jako veselá kaskáda a plní misku.

Jakmile je v misce dostatek vody, začíná zábava. Čtyři pestré kačenky plavou za doprovodu hudby a veselých zvukových efektů okolo studny. To ale není vše. Každá kačenka se dá umístit nahoru na studnu a vytváří tak svůj vlastní šplíchací efekt. Prostě to vyzkoušejte!

O obměnu se postará devět různých zvukových a vodních efektů, které jsou aktivovány stiskem zelené páčky. Hudba se dá také kompletně vypnout.

Hračka se po 3 minutách automaticky vypne a dá se stiskem vypínače zase zapnout. Pro provoz jsou třeba 4x 1,5V AA baterie (nejsou součástí), které se vloží do vodotěsné uzavřené přihrádky.

Podrobnosti:
• Rozměr: 22 x 22 x 22 cm• Baterie: 4x 1,5V AA - nejsou součástí• Věk: od 6 - 36 měsíců
Upozornění: Nikdy nenechávejte své dítě koupat bez dozoru.

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků - YOOKIDOO závod kačenek s hudbou
Průměrné hodnocení výrobku: 3 hodnocení
 
3
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze

Naše nejprodávanější

YOOKIDOO závod kačenek s hudbou
950 Kč
Top značky