Zábrana GEUTHER Purelock (4722) 68 - 107 cm, stříbrno-bílá
Momentálně vyprodáno

Zábrana GEUTHER Purelock (4722) 68 - 107 cm, stříbrno-bílá

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
1.120 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A087583

Zábrana GEUTHER Purelock (4722) 68 - 107 cm, stříbrno-bílá
GEUTHER Purelock

Zábrana do dveří a na schody
Purelock je ta správná zábrana, když hledáte lehkou zábranu, která dlouho vydrží. Díky flexibilně nastavitelné délce od 61 do 107 cm se dá snadno našroubovat jak do dveřního rámu tak před něj. Světlé ocelové trubky se budou hodit ke každé výbavě bytu a Vaše dítě zůstane v bezpečí.

• Pro našroubování v otvoru: 68,5 - 107 cm
• Pro našroubování vedle ovoru: 61 - 96 cm
• Výška: 81 cm

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Geuther

Rodinná přátelskost až do nejposlednějšího detailu

Firma Geuther má mnohaleté zkušenosti a nabízí svým zákazníkům širokou nabídku dětského nábytku a příslušenství. Například jídelní židlička od Geuther se dá používat díky nastavení velikosti po několik vývojových stádií dítěte. Ohrádky se chlubí třemi úrovněmi nastavení dna, čímž je dítě v bezpečném prostředí už od kojeneckého věku. Prostřednictvím konfiguračních zábran můžete děti uchránit před nebezpečím. Objevte také houpací koně, odrážedla a přebalovací regály od Geuther.