Zapf BABY born golfky pro panenku
Cena
868 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A295183

EAN: 4001167828656

Zapf BABY born golfky pro panenku
Tento text je přeložen automaticky.
BABY born je na silnici docela sportovní a řítí se parkem s mámou a tátou. Tam, na kachny - ostrá křivka vpravo. Květinová louka - otočení o 180 stupňů. Na hřiště - běžte velmi rychle. Agilní vůz to všechno zvládne bez problémů.

BABY born je při této rychlé jízdě dobře zajištěn systémem úvazků. Měkké rukojeti jsou ve výšce 72 cm. Barevný čalounění stropu lze sklopit dozadu. A v síti pod autem je místo pro všechny možné věci.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 43 x 36 x 72 cm
  • výška rukojeti: 72 cm
  • Vhodná velikost panenky: až 43 cm
  • Vysoce kvalitní příslušenství pro značkovou herní panenku BABY born
  • Pro prodloužené, rozmanité a dlouhotrvající hraní potěšení
  • výška rukojeti: 72cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


Naše nejprodávanější

Zapf BABY born golfky pro panenku
868 Kč