Jen dnes 10x více bodů!
Jen dnes 10x více bodů!
Sbírejte babypoints
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Zapf BABY born Prázdninová plavecká zábavná sada 43 cm

Zapf BABY born Prázdninová plavecká zábavná sada 43 cm


Cena
423 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A295220

EAN: 4001167829707

Zapf BABY born Prázdninová plavecká zábavná sada 43 cm
Tento text je přeložen automaticky.
BABY born dělá gymnastické cviky ve své plovoucí pneumatice. Střídavě zvedá jednu nohu a táhne koleno nahoru. Zajímalo by mě, jestli jí tvar plavecké obruče dal tu myšlenku? Plameňáci často stojí na jedné noze. Plameňáci jsou také vytištěni na plavkách BABY Born. Růžové a bílé pruhované pásky mohou být připevněny k zadní části rovně nebo překříženy. Aby se dítě pohodlně dostalo k vodě, nosí malé B aden ixe dřeváky s kolíky v prázdninových motivech.

Podrobnosti:
  • Vysoce kvalitní doplňky pro BABY Born branded play doll
  • Pro prodloužené, rozmanité a dlouhotrvající potěšení z hraní

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


Naše nejprodávanější

Zapf BABY born Prázdninová plavecká zábavná sada 43 cm
423 Kč