ZAPF CREATION Baby Anabell My First Baby Fun

ZAPF CREATION Baby Anabell My First Baby Fun


  • Zapf Creation - Baby Annabell® Nemocná Milly, 701294

Cena 711 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A250984

ZAPF CREATION Baby Anabell My First Baby Fun
My First Baby Annabell® Baby Fun je roztomilé děťátko, které si rádo hraje. Když jej políbíte na čelíčko, udělá mlaskavý zvuk a zavolá maminku. Nejraději ale má, když jej polechtáte na bířšku, to se pak vesele směje. Když jejj pohoupáte doprava nebo doleva, zazpívá vám. Při hraní se samozřejmě unaví a dostane hlad. My First Baby Annabell® hladově pije ze své lahvičky. Oje, několik kapek ukáplo vedle. To nevadí. Když je utřete utěrkou, bude miminko opět spokojené. Po jídle si odříhne a pak si při výměně plenky bude spokojeně broukat. A pak se již převlékne do růžového květovaného pyžámka a uloží ke spánku. Když budete své Baby Fun kolébat tam a zpět, zavře očka a usna spokojeným spánkem.

Podrobnosti:
  • Značková panenka My first Baby Annabell®
  • S mrkacíma očima.
  • Baterie: 2 x LR03/AAA mikrobaterie (nejsou součástí balení).
  • Rozměr: cca 36 cm
  • Věk: od 2 let

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


ZAPF CREATION Baby Anabell My First Baby Fun
711 Kč
Top značky