Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Zapf Creation Baby Annabell® Deluxe Set Květiny
Momentálně vyprodáno

Zapf Creation Baby Annabell® Deluxe Set Květiny


Cena
551 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A267472

EAN: 4001167702635

Zapf Creation Baby Annabell® Deluxe Set Květiny
Tento text je přeložen automaticky.
"Baby Annabell je skutečné květinové dítě. O barevné květy je šťastná a vždy je musí čichat. ""Ahchoo!"" Pravděpodobně to bylo příliš květnaté ... Není tedy divu, že Baby Annabell má ráda květiny i na šatech. V růžových šatech se stupňovitou sukní a růžovým potiskem vypadá zvlášť roztomilý. Myslíte si, že květina na čepici voní dobře? Odpovídající jsou růžové boty s růžovou stuhou a zlatým zdobením srdce. A do roztomilé tašky s růžovými aplikacemi můžete dát úžasné všechny čerstvé sedmikrásky.

  • Originální oblečení / doplňky pro panenku značky Baby Annabell
  • kvalitní příslušenství stimuluje fantazii a přináší nové herní nápady a možnosti.
Podrobnosti o produktu:
  • Baby Annabell Deluxe Set květiny 43cm od šatů, čepice, bot a taška
  • Věk: od 3 let
Sledujte svůj krok!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!"

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


Naše nejprodávanější