Jarní překvapení
Jarní překvapení
Vyberte si
kupón
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Zapf Creation Baby Annabell® Deluxe Zimní kombinéza
Momentálně vyprodáno

Zapf Creation Baby Annabell® Deluxe Zimní kombinéza


Cena 659 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Číslo výrobku: A222620

Zapf Creation Baby Annabell® Deluxe Zimní kombinéza
To je ale zima venku. Dokonce i mráčky mají zčervenalé tváře! Luxusní zimní souprava pro panenky Baby Annabell® Kombinéza obsahuje přichycené rukavice a kapuci lemovanou kožešinou. Celá souprava je s motivem oveček v barevné kombinaci pro panenky.

Podrobnosti:
  • Originální oblečení/doplňky pro panenku Baby Annabell®
  • Kvalitní příslušenství pro hry plné fantazie
  • V moderním designu
  • Věk: od 3 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


Top značky