Jarní překvapení
Jarní překvapení
Vyberte si
kupón
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
51 osob(y)
si prohlížejí tento výrobek denně.
Zapf Creation Baby Annabell® kočárek pro dvojčátka

Zapf Creation Baby Annabell® kočárek pro dvojčátka


Cena 1.340 Kč Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A222663

Zapf Creation Baby Annabell® kočárek pro dvojčátka
V tomto skvělém tříkolovém kočárku je dostatek místa hned pro dvě panenky Baby Annabell®. Je tolik věcí k objevování! Systém pásů se postará o bezpečnost, když se miminka příliš pohybují a ukazují na zajímavé věci. Díky nastavitelným opěrkám zad je možné pro každou panenku nastavit pohodlnou polohu. Skládací stříška zajistí stín, když slunce na panenky příliš svítí. Ale také malá maminka si zaslouží pohodlí, proto je možné rukojeť výškově nastavit. A vše, co je tak na cestách zapotřebí lze pohodlně uložit do nákupního košíku.

Podrobnosti:
  • Originální oblečení/doplňky pro panenku Baby Annabell®
  • Kvalitní příslušenství pro hraní plné fantazie
  • Věk: od 3 let
Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


Zapf Creation Baby Annabell® kočárek pro dvojčátka
1.340 Kč
Top značky