Zapf Creation Baby Annabell® kočárek Roamer

Zapf Creation Baby Annabell® kočárek Roamer


Cena
1.469 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A222660

Zapf Creation Baby Annabell® kočárek Roamer
Roamer znamená v překladu z angličtiny tulák. S tímto pohodlným kočárkem se může maminka panenky Baby Annabell® po celé hodiny procházet městem, parkem nebo i přírodou. Pro pohodlí při jízdě lze výškově nastavit rukojeť kočárku. Skládací stříška zajistí stín, když chce panenka Baby Annabell® spát, lze ji ale také sklopit dolů, aby mohla pozorovat okolí. Na dlouhých projížďkách potřebujeme spoustu věcí, které lze pohodlně umístit do koše pod kočárkem nebo do hezké tašky. Když je zapotřebí kočárek uklidit, lze jej snadno sklopit.

Podrobnosti:
  • Originální oblečení / doplňky pro panenku Baby Annabell®
  • Kvalitní doplněk pro hry plné fantazie.
  • Věk: od 3 let
Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků - Zapf Creation Baby Annabell® kočárek Roamer
Průměrné hodnocení výrobku: 1 hodnocení
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze
Zapf Creation Baby Annabell® kočárek Roamer
1.469 Kč
Top značky