Zapf Creation Baby Annabell® mini kočárek
Momentálně vyprodáno

Zapf Creation Baby Annabell® mini kočárek


Cena 749 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Číslo výrobku: A222675

Zapf Creation Baby Annabell® mini kočárek
Mini kočárek Baby Annabell® je nejmenší z kočárků: malý, šik a pohyblivý. Výška rukojeti je 55 cm, obzvláště vhodná pro malé maminky. Díky skládací stříšce bude mít svou panenku vždy na očích. Stříška a lehátko kočárku jsou vyrobeny z oblíbené látky Baby Annabell® s ovečkami a růžemi; vše je krásně zkombinováno s pěkným odstínem modré. Modrá je obzvláště uklidňující, proto v něm malá panenka ráda spí, jeho bílo-růžová kolečka měkce přilnou k povrchu. Pokud je zapotřebí kočárek uklidit, je možné jej snadno složit.

Podrobnosti:
  • Originální oblečení/doplňky pro panenku Baby Annabell®
  • Kvalitní příslušenství pro hry plné fantazie.
  • Věk: od 3 let
Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


Top značky