Zapf Creation Baby Annabell® Newborn s tlukotem srdce

Zapf Creation Baby Annabell® Newborn s tlukotem srdce


Cena
561 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A238780

Zapf Creation Baby Annabell® Newborn s tlukotem srdce
Panenka Baby Annabell® Newborn je ztvárněná jako hebounké miminko, které je určené pro holčičky od narození. V tělíčku panenky je ukryt stroječek, pomocí kterého mohou holčičky slyšet tlukot srdíčka a zvuky klidného dýchání. Bylo vědecky prokázáno, že děti klidněji spí s hračkou se zvuky dechu, lépe usínají a cítí se více chráněny. Hlasitost zvuku, který trvá 20 minut lze nastavit. Miminko má hlavičku z vinylu, měkounké tělíčko a sametový obleček, ke kterému se malé holčinky mohou tulit přes den i v postýlce při usínání. Obleček je zdoben motivem ovečky, čepička pak hvězdičkami.

Podrobnosti:
  • Zapf Creation Baby Annabell Newborn Soft miminko
  • Roztomilá první panenka, 30 cm s obzvláště měkkým tělíčkem
  • S tlukotem srdíčka a zvuky klidného dýchání
  • Lze prát v ruce, po vyjmutí stroječku
  • Jsou zapootřebí baterie
  • Rozměr: cca 30 cm
  • Věk: od 3 let

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


Naše nejprodávanější

Zapf Creation Baby Annabell® Newborn s tlukotem srdce
561 Kč
Top značky