Sleva ke Dni otců
Sleva ke Dni otců
Sleva
až 1000 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei

Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Zapf Creation Baby Annabell Šatičky
Momentálně vyprodáno

Zapf Creation Baby Annabell Šatičky


Cena
376 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A251009

Zapf Creation Baby Annabell Šatičky
Baby Annabell® se v čelence s kočičíma ušima batolí po dětském pokojíčku a mňouká. Hravá kočička na jejích růžovo- bílých šatech ji k tomu inspirovala. Čelenka s kočičíma ušima Baby Annabell® nejen zahřívá, ale propůjčuje jí i roztomilý vzhled. Vytvořila Daniela Katzenberger.

Podrobnosti:
  • Pro panenky do ca. 46 cm
  • Věk: od 3 let
  • Originální oblečení / doplňky pro panenku Baby Annabell®
  • Vysoce kvalitní příslušenství přispívá k představivosti a přináší nové náměty ke hře. Šaty a čelenka Baby Annabell® Katzenberger Včetně barevně odpovídajícího ramínka na šaty.

Upozornění Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


Naše nejprodávanější

Top značky