ZAPF CREATION BABY born - 2-v-1 cyklosedačka a autosedačka
Momentálně vyprodáno

ZAPF CREATION BABY born - 2-v-1 cyklosedačka a autosedačka


Cena 417 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Číslo výrobku: A128105

ZAPF CREATION BABY born - 2-v-1 cyklosedačka a autosedačka
2-v-1 cyklosedačka a autosedačka
BABY born®
Číslo výrobku: 820803

Yippie! Pojede se ven na kole!

Tvá panenka BABY born® se už nemůže dočkat. Není se co divit, protože díky této cyklosedačce může jet na každý výlet s tebou. Díky praktickým suchým zipům je sedačka v mžiku upevněna na řídítkách a pak jen vsadíš panenku. Teď ji máš pod dohledem, sedí bezpečně a stabilní zádová opěrka jí dává stabilitu. Teď ji už jen nezapomeň připoutat a pak se může vyrazit. Je to krásný pocit, projet okolo luk, domů a polí. Cítiš teď ten svěží vítr?

Ostatně: Skvělým doplňkem je cyklistická helma BABY born®.Podrobnosti:
• Věk: od 3 let

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


Top značky