Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Zapf Creation BABY born® Boutique Deluxe sada balerína
Momentálně vyprodáno

Zapf Creation BABY born® Boutique Deluxe sada balerína


Cena
536 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A251166

EAN: 4001167825013

Zapf Creation BABY born® Boutique Deluxe sada balerína
Na pódiu je pro balerínu BABY born® přichystán závěs pro převléknutí. Pro velké taneční vystoupení našla v butiku tyto kouzelné šaty. Růžové body s potiskem králíka a integrované bílé baletní punčocháče nabízejí veškerou volnost pohybu pro piruety, plié a další figury Tutu a čelenka samozřejmě patří také ke skutečné baleríně. BABY born® nedokáže sama uvázat smyčky baletní obuvi, toto je opravdu komplikované, takže stále potřebuje pomoc. Před představením má na sobě ještě bundu s hvězdičkami, aby její svaly neprostydly.

  • Originální oblečení pro BABY born® značkovou panenku
  • Rozšiřuje možnosti hraní, podporuje fantazii a rozvíjí dětskou kreativitu.
  • Snadné svlékání a oblékání
  • Sada BABY born® Boutique Deluxe balerína s body, tutu sukní, bundičkou, baletní obuví a čelenkou.
Podrobnosti:
  • Pro panenky do cca 43 cm
  • Věk: od 3 let
Upozornění:
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


Naše nejprodávanější