Zapf Creation BABY born® Boutique Fashion Shop

Zapf Creation BABY born® Boutique Fashion Shop


Cena
3.951 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A251158

EAN: 4001167824757

Zapf Creation BABY born® Boutique Fashion Shop
Vítejte v obchodě BABY born® Boutique Fashion Shop. Prostorný obchod je vybaven módním oblečením a skvělými módními doplňky. Rozsáhlý sortiment tvoří 4 šaty, 3 košile, 2 kalhoty a 2 sukně. BABY born® se nemůže rozhodnout, co si vezme s sebou do kabinky, aby se mohla obdivovat v zrcadle. Oblečení na jedné ze dvou figurín se sestřičce obzvláště líbí. Skvělý je výběr ze 4 párů obuvi. Kompletní výbava zahrnuje 4 sluneční brýle, 4 tašky a samozřejmě šperky, to manažer obchodu bratříček ví velmi dobře. K dispozici jsou 4 náramky a 2 čelenky s výměnnými sponkami. Butik musí být samozřejmě dobře prezentován, na 4 ramínkách na dvou stojanech, na policích a na 3 tyčích. Tato kombinace vypadá skvěle. Vybrali jste si? Pak zaplaťte u pokladny a nechte si nákup zabalit do jedné ze 4 nákupních tašek. Platit lze hotově nebo kartou. Pokladna se skenerem, kalkulačkou a zvukovými efekty je vybavena pro všechny možnosti. Po nakupování můžete obchod složit a uklidit, abyste ušetřili místo.

 • Skvělý doplněk pro značkové panenky BABY born®
 • Pro další možnosti hraní
 • BABY born® Boutique Fashion Shop s kompletním vybavením a pokladnou se zvukovými efekty Skládací

 • Podrobnosti:
  • Pro panenky do cca 43 cm
  • Jsou zapotřebí baterie
  • Věk: od 3 let
  Upozornění:
  Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  ZAPF

  Naplňujeme dívčí sny!

  Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


  Hodnocení

  Hodnocení zákazníků - Zapf Creation BABY born® Boutique Fashion Shop
  Průměrné hodnocení výrobku: 3 hodnocení
   
  3
   
  0
   
  0
   
  0
   
  0
  eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
  Recenze

  Naše nejprodávanější

  Zapf Creation BABY born® Boutique Fashion Shop
  3.951 Kč