Zapf Creation BABY born DELUXE Pyžamko a doplňky

Zapf Creation BABY born DELUXE Pyžamko a doplňky


Cena
465 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A251143

Zapf Creation BABY born DELUXE Pyžamko a doplňky
Dnes se bude přespávat u babičky a dědy. To bude skvělé! Děda peče chutné sušenky, které sníme a pak se schováme do stanu v obývacím pokoji, pijeme mléko a babička nám vypráví příběhy. BABY born® obsahuje dokonce skvělou sadu na přespání. Na pruhovaném tričku jsou natištěné makronky - to jsou barevné francouzské sušenky. Umí je dědeček také upéci? Součástí jsou také sladěné kalhoty od pyžama a legrační ponožky. Růžová čepička se může natáhnout přes obličej jako maska na spaní. BABY born® se může zachumlat do polštáře ve tvaru zajíčka nebo se pod ním schovat při strašidelných příbězích. A nesmíme zapomenout na kartáček na zuby!

 • Originální oblečení pro BABY born® značkovou panenku
 • Rozšiřuje možnosti hraní, podporuje fantazii a rozvíjí dětskou kreativitu.
 • Snadné svlékání a oblékání

 • Podrobnosti:
  • Pro panenky do ca. 43 cm
  • Věk: od 3 let
  Upozornění Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  ZAPF

  Naplňujeme dívčí sny!

  Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


  Naše nejprodávanější

  Zapf Creation BABY born DELUXE Pyžamko a doplňky
  465 Kč
  Top značky