Jarní překvapení
Jarní překvapení
Vyberte si
kupón
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Zapf Creation BABY born® Deluxe souprava do deště
Momentálně vyprodáno

Zapf Creation BABY born® Deluxe souprava do deště


Cena 671 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Číslo výrobku: A223073

Zapf Creation BABY born® Deluxe souprava do deště
Nejnovější písnička BABY born® I am singing in the rain… Kdo říká, že při dešti se nesmí chodit ven? Není vlastně špatné počasí, jen špatné oblečení. Souprava do sychravého počasí pro panenky Baby Born, ve které může bez obav vyrazit i do největšího deště. Součástí jsou růžoév kalhoty, které se ideálně hodí ke gumovým holínkám s ozdobným potiskem a bílé tričko dospodu. Nesmíme zapomenout na pláštěnku s kapucí a barevným potiskem mráčků.

Podrobnosti:
 • Vhodné pro všechny panenky do 43 cm.
 • Rozšiřuje možnosti hraní, podporuje fantazii a rozvíjí dětskou kreativitu.
 • Snadné svlékání a oblékání
 • Souprava se skládá z pláštěnky, trička, kalhot a gumových holínek.
 • Věk: od 3 let

 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  ZAPF

  Naplňujeme dívčí sny!

  Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


  Top značky